SUP SCHOOL

Najlepsza szkoła SUP w Krakowie

Zacznij swoją przygodę z Stand Up Paddle pod okie instruktora

Jeżeli chcesz zacząć pływać na desce SUP, ale nie wiesz jak zacząć, świetnie trafiłeś. Stand Up Paddle to nasza pasja i spoSUP na życie, a dzielenie się nim oraz możliwość pokazywania go innym, sprawia nam największa radość! Podczas przygotowanych szkoleń na różnych stopniach zaawansowania dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu Stand Up Paddle, bezpieczeństwa, technik pływania oraz czytania otaczającego Cię terenu.

SZKOLENIE SUP START
Pierwszy raz na desce SUP? To szkolenie właśnie dla Ciebie!

Polecamy to szkolenie każdemu kto dopiero rozpoczyna swoją przygodę z deską SUP. Podczas trwających 1,5h zajęć, przekażemy Ci SUPowe ABC, dzięki któremu będziesz mógł w pełni cieszyć się z pływania na desce SUP. Stand Up Paddle to:

    • trening całego ciała

 

    • ćwiczenie równowagi

 

    • trening koordynacji ruchowej

 

  • świetna zabawa
deska sup szkolenie start wypożyczalnia instruktor stand up paddle

Pierwsza część szkolenia to merytoryka. Zanim wejdziemy na wodę przekażemy Ci wszystkie niezbędne informacje na lądzie, tak abys mógł się z nimi zapoznać i osowić w komfortowych warunkach. Opowiemy Ci są rodzaje desek SUP, z czego składa się standardowy zestaw SUP oraz w jaki sposób są zbudowane wszystkie jego elementy. Później przejdziemy do podstawowych technik pływania oraz wiosłowania.

SZKOLENIECZA TRWANIACENA
SUP START

1,5 h

120 zł

SUP START PAKIET (3 spotkania)

3 x 1,5 h

300 zł

SUP PRO

1,5 h

120 zł

SUP PRO PAKIET (3 spotkania)

3 x 1,5 h

300 zł

INDYWIDUALNA GODZINA
Z INSTRUKTOREM BEZ SPRZĘTU

1 h

70 zł