sup sklep kultura krakow centrum test stand up paddle

SUP SKLEP & TEST CENTER

Deski SUP, akcesoria i wiele więcej

SUP SKLEP
Pomożemy Ci mądrze wybrać!

W naszej ofercie znajdziesz deski SUP, wiosła i akcesoria, dzięki którym Twoja wodna przygoda nabierze tempa! Jesteśmy profesjonalistami, więc tylko z takimi firmami współpracujemy – nie uznajemy w tej kwestii kompromisów.

Zapraszamy do naszego SUP sklepu w Krakowie. Podpowiemy Ci jak wybrać deskę SUP, na co zwrócić uwagę i czego możesz się po niej spodziewać. Stand Up Paddle to nasz spoSUP na życie, dlatego lubimy mieć pod nogami sprawdzonych partnerów, czego i Wam życzymy.

SUP sklep deski deska stand up paddle paddleboarding wypożyczalnia promocja
SUP FRIDAY
Wielka wyprzedaż sprzętu Stand Up Paddle
Komu SUPa⁉️ Bo kilka sztuk szuka nowych właścicieli😍🏄‍♂️
Jak co roku zapowiadamy wyprzedaż naszej SUP Stajni🔥🐼 My robimy miejsce na nowe zabawki, a Wy będziecie mieli szansę kupić SUPer sprzęt w okazyjnych cenach😍
TEST CENTER
Nie musisz kupować w ciemno!

Zanim kupisz deskę SUP, koniecznie ją przetestuj i sprawdź, czy jest idealna dla Ciebie. W naszym centrum testowym znajdziesz mnóstwo desek i wioseł różnych producentów. Krótka SUP sesja na wodzie i nabierzesz pewności, czy podjąłeś dobrą decyzję. Podczas testowania możesz liczyć na nasze pro tipy i sugestie!

Centrum testowe w 2021 roku kończy swoją działalność i zaprasza na testy desek, wioseł i akcesoriów Stand Up Paddle na 2022 rok! W naszym spocie znajdziecie sprzęt takich marek jak: Starboard SUP, Gladiator Pro/Elite/Origin, Uone Sport, MOAI, SIC oraz wiele więcej!

kraków bagry sup.wypozyczalnia stand up paddle szkolenia sklep