sup sklep kultura krakow centrum test stand up paddle

SUP SKLEP & TEST CENTER

Deski SUP, akcesoria i wiele więcej

SUP SKLEP
Pomożemy Ci mądrze wybrać!

W naszej ofercie znajdziesz deski SUP, wiosła i akcesoria, dzięki którym Twoja wodna przygoda nabierze tempa! Jesteśmy profesjonalistami, więc tylko z takimi firmami współpracujemy – nie uznajemy w tej kwestii kompromisów.

Zapraszamy do naszego SUP sklepu w Krakowie. Podpowiemy Ci jak wybrać deskę SUP, na co zwrócić uwagę i czego możesz się po niej spodziewać. Stand Up Paddle to nasz spoSUP na życie, dlatego lubimy mieć pod nogami sprawdzonych partnerów, czego i Wam życzymy.

WSPÓŁPRACUJEMY Z:

Jesteśmy autoryzowany sklepem, dzięki czemu w naszej ofercie znajdziesz kompletną ofertę desek oraz wioseł takich marek jak Starboard, Gladiator oraz Uone.

Nie wiesz co wybrać? Jaka deska jest dla Ciebie właściwa? Napisz lub zadzwoń, a postaramy się dobrać sprzęt idealnie pasujący do Twoich SUP potrzeb.

NAPISZ
KUPUJESZ ZYSKUJESZ
Do każdej zakupionej w sklepie deski otrzymasz w prezencie
sup trips wycieczki stand up paddle krakow polska wyjazdy deska
Szkolenie lub Spływ
Przy zakupie deski zawsze otrzymasz od nas voucher na szkolenie początkowe SUP START lub jeden z naszych krakowskich spływów! Ty wybierasz!
sup trips wycieczki stand up paddle krakow polska wyjazdy deska
Welcome Unboxing
Razem z Tobą otworzymy deskę, sprawdzimy cały zestaw i wytłumaczymy Ci jak dbać oraz obchodzić się z nową deską SUP
sup trips wycieczki stand up paddle krakow polska wyjazdy deska
DryBag w prezencie!
DryBag na SUPie to podstawa! Dostaniesz go w pakiecie do deski, dzięki czemu wszystkie Twoje skarby zawsze będą bezpieczne na wodzie!
TEST CENTER
Nie musisz kupować w ciemno!

Zanim kupisz deskę SUP, koniecznie ją przetestuj i sprawdź, czy jest idealna dla Ciebie. W naszym centrum testowym znajdziesz mnóstwo desek i wioseł różnych producentów. Krótka SUP sesja na wodzie i nabierzesz pewności, czy podjąłeś dobrą decyzję. Podczas testowania możesz liczyć na nasze pro tipy i sugestie!

Ile to kosztuje? Testy desek traktowane są jako normalne wypożyczenie sprzętu – jeżeli zdecydujesz się na zakup deski SUP testy są DARMOWE!

W naszym Test Center zawsze znajdziecie sprzęt z sezonu 2022 takich marek jak Starboard, Gladiator, Uone oraz Moai, który obecnie jest na wyprzedaży SUP FRIDAY

kraków bagry sup.wypozyczalnia stand up paddle szkolenia sklep